Jdi na obsah Jdi na menu

MARILLEVA 1400

25. 9. 2020

MARILLEVA 1400

Marilleva 1400: sport & fun v Dolomitech Brenta

Umístěná do úžasného scénáře Dolomiti del Brenta v Trentinu, Marilleva 1400 je snem o lyžování, které se stane realitou, kde najdete všechno, co je potřeba k relaxační a dynamické dovolené na horách.

Snadno dostupná autem nebo kabinkovou lanovkou, Marilleva 1400 nabízí v zimě 140 km sjezdovek (ze kterých 25 km s garantovaným umělým zasněžením bez chemických produktů), po kterých  se na lyžích bezproblémů dostanete do Folgaridy a Madonny di Campiglio a které tak tvoří  tu největší lyžařskou oblast v Trentinu!
Zimní stanice Marilleva je součástí lyžařské oblasti okruhu Skirama (jediný skipas pro 8 různých lyžařských lokalit, 2 z nich propojené mezi sebou s “lyžema na nohou”), nabízející začátečníkům i expertům lyžování na nesčetném množství modrých, červených a černých sjezdovek a užít si tak zábavu a dovolenou na maximum.
V létě obklopená lesy nabízí možnost regenačních procházek a výletů všem těm, kteří touží po odpočinkové dovolené plné relaxace, ideální pro meditaci a jogu v perfektní harmonii s přírodou.
Trasy pro nordic walking, trekking a cyklostezky v bezprostřední blízkosti.
I přes vysokou nadmořskou výšku, Marilleva 1400 nabízí vybavené středisko, kde najdete: tennis (v letních měsících), diskotéky, bar, restaurace, obchody, půjčovny sportovního vybavení, v některých hotelech malý krytý bazén, lékařskou asistenci a lékárnu.

 

Náhledy fotografií ze složky RESIDENCE MARILEVA 1400