Jdi na obsah Jdi na menu

SPECIÁLNÍ TÝDNY

Zimní sezona 2019-2020 začíná v Marillevě 30.11. 2019 a končí 19.04.2019

V uplynulých letech jsme nabízeli týdny FREE SKI v prosinci na začátku sezony a na přelomu března a dubna, kdy sezona končí a v této sezoně tomu není jinak.

Postupně se přidávaly další týdny tzv. SPECIÁLY ve kterých máme v nabídce některé skipasy se slevou oproti veřejnému ceníku. Nejsou to ovšem tak výrazné slevy, jako v týdnech FREE SKI, ale rozhodně tyto slevy zanedbatelné a váží se k nízké sezoně - leden, kdy nejsou žádné prázdniny a je tedy nižší obsazenost v areálu a sjezdovky poskytují lepší podmínky, než v období prázdnin - únor+začátek března, kdy se musí očekávat i fronty na lanovky. 

V Marillevě budeme mít také tzv. Polský týden / ne že by v jiných týdnech poláci k vidění nebyli/ ale v polském týdnu si lyžaři užijí i polskou kulturu na sjezdovkách a i po lyžování.. pořádají se zde koncerty polské populární hudby jak na sjezdovkác, tak i na večerní apreski. Doporučuji všem, kdo se rádi baví a udrží alkoholový a taneční krok s Poláky. Nedoporučuji skalním lyžařům a rodinám s dětmi.

POLSKÝ TÝDEN JE V TERMÍNU 21.03.-28.03.2020  Tak se mu vyhněte, nebo si ho užijte... záleží na tom, co od zimní dovolené očekáváte.

CENÍK SPECIÁLY

Copai-e-piste-Genaio-2008-034.jpg

 

 

Náhledy fotografií ze složky Začínáme v prosinci